top of page

Jeśli prowadzisz piekarnię lub sprzedajesz wypieki i chcesz pozytywnie zaskoczyć swoich klientów, to zdecyduj się na oferowane przez nas opakowania dla cukierni. W naszej firmie możesz kupić wiele rzeczy potrzebnych do funkcjonowania Twojej firmy, zaczynając od rolek do kasy, worków na śmieci po artykuły biurowe. Tworząc asortyment postawiliśmy na sporą różnorodność, dlatego też znajdziesz u nas produkty w różnych kształtach i rozmiarach, które przy okazji pomogą Ci zadbać o wizerunek marki. Kupując opakowania do piekarni możesz zlecić nam ich personalizację – z przyjemnością wykonamy dla Ciebie stylowe nadruki. 

AdobeStock_176693404.jpeg

OPAKOWANIA DLA PIEKARNI

I CUKIERNI

- Papier pakowy biały (atest)

- Półpergamin (atest)

- Papier tłuszczoszczelny

- Papier wodoodporny 

- Papier na blachy

- Torebki papierowe białe i z nadrukiem

- Kartony do tortu białe i z nadrukiem

- Szufelki do ciasta

- Rolki kasowe

- Reklamówki 

- Worki HDPE

- wiele innych

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wysłuchamy, doradzimy, dostarczymy!

Wysokiej jakości opakowania do cukierni i piekarni 

W czasach, kiedy liczy się estetyka, zwykły karton nie wystarczy, aby zadowolić klientów. U nas kupisz estetyczne opakowania do cukierni wykonane z trwałych materiałów, na które możemy nanieść wskazany przez Ciebie wzór. Jeżeli nie masz pomysłu na personalizację, to możesz na nas polegać – skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby Ci pomóc. 

Opakowania do piekarni i cukierni to raptem ułamek całej naszej oferty. Znajdziesz w naszym asortymencie także:

 • papiery na blachę i półpergaminy z atestem, 

 • niezwykle przydatne papiery tłuszczoszczelne oraz wodoodporne, 

 • klasyczne, białe torebki papierowe, na które możemy nanieść nadruk, 

 • białe pudełka dla cukierni do tortu z opcją naniesienia nadruku, 

 • specjalne szufelki do ciast oraz worki HDPE,

 • reklamówki, rolki kasowe oraz wiele innych. 

Tak spersonalizowane opakowania do cukierni i piekarni to rzadkość w sklepach. Jesteśmy pewni, że jak raz poznasz nasze wyroby, to zostaniesz z nami na dłużej. 

Opakowania dla piekarni, cukierni i nie tylko 

Wśród naszych klientów postrzegani jesteśmy jako godny zaufania producent opakowań dla cukierni i piekarni. Zaufaj nam i Ty! W naszej ofercie znajdziesz: 

 • wysokiej jakości papiery graficzne – dbamy o zadowolenie wszystkich klientów, dlatego też oczywistym jest, że w naszym asortymencie znalazł się: papier Munken, papier Arctic oraz papier Amber,

 • papiery pakowe – skutecznie zabezpieczają transportowane w kartonach produkty. Są bardzo tanie, wielofunkcyjne, a przy tym ekologiczne. Coraz chętniej wykorzystywane są zamiast folii bąbelkowej, 

 • papier wodoodporny,

 • różnorodne opakowania foliowe, a w tym uniwersalne worki PE, woreczki strunowe, folie gospodarcze i wiele innych,

 • opakowania dla przemysłu – to równie popularna kategoria jak opakowania dla cukierni i piekarni. Znajdziesz w niej nie tylko kartony o wielu rozmiarach, ale i papiery przekładowe, taśmy pakowe oraz drewniane palety. Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu. 

Jako firma i sklep sprzedajemy opakowania oraz pudełka do cukierni, piekarni, jak i świadczymy profesjonalne usługi. Możesz nam zlecić:

Nie jest nam także obca produkcja opakowań, które jesteśmy w stanie spersonalizować dla Twojej firmy. Masz pytania, a może chcesz poznać wstępną wycenę naszej usługi? Koniecznie skontaktuj się z nami. Niezbędne dane kontaktowe znajdziesz w zakładce "kontakt". Napisz do nas już dziś i złóż swoje zamówienie na pojemniki oraz opakowania do cukierni i piekarni. 

bottom of page