top of page

Funkcjonalne pudełka na ciasto z hurtowni opakowań pomogą nie tylko zabezpieczyć wypiek przed zanieczyszczeniem, ale również bezpiecznie i wygodnie go przenieść. Szukasz wyposażenia do swojej piekarni lub cukierni? U nas znajdziesz to czego potrzebujesz. Polecamy szczególnie nasze szufelki do ciasta w hurtowej sprzedaży. Praktyczne, uniwersalne, przydadzą się do pakowania wielu produktów. Łączą w sobie największe zalety kartonowego pudełka i plastikowej szufelki. Zapoznaj się z naszym asortymentem i dobierz akcesoria, dzięki którym Twoja praca będzie bardziej komfortowa i efektywna. Wspólnie stworzymy idealne rozwiązanie do przechowywania i podawania Twoich wyjątkowych wypieków.

AdobeStock_176693404.jpeg

OPAKOWANIA DLA PIEKARNI

I CUKIERNI

- Papier pakowy biały (atest)

- Półpergamin (atest)

- Papier tłuszczoszczelny

- Papier wodoodporny 

- Papier na blachy

- Torebki papierowe białe i z nadrukiem

- Kartony do tortu białe i z nadrukiem

- Szufelki do ciasta

- Rolki kasowe

- Reklamówki 

- Worki HDPE

- wiele innych

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wysłuchamy, doradzimy, dostarczymy!

Hurtownia opakowań na ciasto

Hurtownia ma w swojej ofercie opakowania na ciasta, które są funkcjonalne i wytrzymałe. Nasze papierowe szufelki to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika cukiernictwa i wypieków. Dzięki nim przygotowanie i podawanie ciast będzie jeszcze bardziej wygodne i estetyczne. Dlaczego warto inwestować w taki produkt? Papierowe szufelki chronią ręce przed bezpośrednim kontaktem z ciastem, co zwiększa poziom higieny podczas produkcji i pakowania wypieków. Są łatwe w użyciu i eliminują potrzebę konieczności mycia tradycyjnych metalowych lub plastikowych łopatek. 

Szufelki do ciasta z naszej hurtowni są przyjazne dla środowiska, ponieważ są biodegradowalne. To ekologiczna alternatywa dla akcesoriów wykonanych z tworzywa. Ponieważ są otwarte, widać ich zawartość. Można wykorzystać je do ekspozycji wypieków, gdyż łatwo w nich wyeksponować ciasto w ladzie chłodniczej. Taki produkt ułatwia również sprzedaż wyrobów piekarskich. Łatwo wykorzystać je do wcześniejszego poporcjowania ciasta, a gdy klient wskaże produkt, wystarczy wyjąć szufelkę i odpowiednio ją zapakować.

Zalety opakowań do wypieków z R.P.H.

Opakowania do ciast w sprzedaży hurtowej dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu lepiej dopasujesz produkt do swoich potrzeb. Szufelki do ciasta sprawdzą się przy różnych rodzajach wyrobów. Zapakujesz w nie cięższe serniki i pełne kremu ptysie czy eklerki. Są też łatwe w użytkowaniu, gdyż ich składanie zajmuje tylko kilka sekund. Wykonane z białego kartonu dodają elegancji wypiekom oraz ułatwiają ich transport. Oszczędzasz również na innych opakowaniach! Wystarczy, że szufelkę owiniesz papierem czy półpergaminem lub w przypadku delikatnych ciast nakryjesz od góry drugą szufelką i ciasto nie ulegnie zgnieceniu.

Zachęcamy do zakupu naszych produktów

Zachęcamy do wypróbowania naszych papierowych szufelek do ciasta i przekonania się o ich zaletach! Nasze produkty są starannie wykonane, co gwarantuje ich trwałość i wygodę użytkowania. Nie czekaj! Zainwestuj w papierowe szufelki do ciasta i podkreśl profesjonalizm swoich wypieków. Skontaktuj się z nami, aby zamówić te praktyczne i estetyczne akcesoria cukiernicze już dziś! Gwarantujemy konkurencyjne ceny, szybką dostawę i profesjonalną obsługę. Zapraszamy na zakupy!

bottom of page