top of page

Jeśli Twoja firma zajmuje się drukowaniem lub innymi dziedzinami, gdzie istotny jest estetyczny wydruk, to postaw na dobrej jakości papier graficzny. To specjalny rodzaj papieru, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach artystycznych i projektowych. Oferujemy go w różnych rozmiarach, grubościach i fakturach.

munken-retina-BW.png
arctic-retina-BW.png
amber-retina-BW.png

Wysokiej jakości papiery graficzne od znanych marek 

Chcesz zakupić papier do grafiki warsztatowej z wyższej półki? Zwróć zatem uwagę na opracowaną przez nas ofertę. Przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej firmy szeroki wybór produktów renomowanych i znanych producentów, takich jak koncern Arctic Paper, którego jesteśmy dystrybutorem. Na szczególną uwagę zasługuje: papier Munken, papier Arctic oraz papier Amber. Jesteśmy pewni, że  znajdziesz papier, który idealnie spełni Twoje oczekiwania.

Sprzedajemy przeróżne papiery graficzne, które można kupić w formie pociętych arkuszy, jak i dużych zwojów. Każdy papier do grafiki warsztatowej jest niezwykle uniwersalny i nadaje się, np. do druku materiałów, takich jak książki, wizytówki, katalogi czy okładki. Nasz asortyment obejmuje papiery do grafiki warsztatowej o różnej gramaturze, fakturze i kolorze. Wykorzystując je uzyskasz wyjątkową jakość druku, co jest szczególnie ważne, jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie na swoich klientach lub partnerach biznesowych. 

Warsztatowy papier graficzny i nie tylko

W naszej ofercie papiery graficzne to rozbudowana grupa produktów, ciesząca się dużym zainteresowaniem. Oprócz nich można także zakupić w naszym sklepie:

  • papiery pakowe – w rolkach lub arkuszach. Świetnie nadają się do zabezpieczania wysyłanych produktów,

  • opakowania dla cukierni – dysponujemy wieloma rodzajami o licznym zastosowaniu. Dużą popularnością cieszą się, np. półpergaminy, papiery na blachy, papiery tłuszczoszczelne, rolki kasowe, personalizowane opakowania papierowe, takie jak: torebki czy kartoniki do tortów, szufelki do ciasta  i wiele innych, 

  • opakowania foliowe – a w tym folie gospodarcze, woreczki strunowe, worki PE, czy też plandeki foliowe oraz worki HDPE, czy też rękawiczki foliowe lub worki na śmieci,

  • opakowania dla przemysłu – tak samo jak papiery graficzne, tak i opakowania dla przemysłu dostępne są w wielu odsłonach. Można między innymi zamówić taśmy pakowe i spinające, folie stretch, pudła na wskazany wymiar, a nawet drewniane palety. Jest w czym wybierać. 

Jako firma specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży papieru graficznego. Świadczymy także różnorodne usługi, które możesz nam zlecić. Nie jest nam obce:

 

Jeśli potrzebujesz papierów graficznych lub innych produktów pakowych, to koniecznie złóż u nas zamówienie już dzisiaj. Dołącz do grona zadowolonych klientów i postaw na sprawdzone rozwiązania. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to koniecznie skonsultuj się z nami. Możesz w tym celu sięgnąć po przygotowany formularz, znajdujący się w zakładce "kontakt". Jesteśmy pewni, że wyczerpującą odpowiemy na każde zadane pytanie. 

bottom of page