top of page

Szukasz czegoś wyjątkowego dla sklepu lub firmy? Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty na reklamówki w sprzedaży hurtowej! Reklamówki papierowe to doskonałe opakowanie, ale i narzędzie marketingowe, które znajduje zastosowanie w różnych branżach i sytuacjach. Dzięki swojej wszechstronności i estetycznemu wyglądowi są one coraz częściej wybierane przez firmy, sklepy i przedsiębiorstwa. Hurtownia reklamówek to miejsce, gdzie znajdziesz różne rozmiary i warianty opakowań, które ułatwią zabezpieczenie, przechowywanie i transport rozmaitych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! U nas znajdziesz to, czego potrzebujesz!

AdobeStock_176693404.jpeg

OPAKOWANIA DLA PIEKARNI

I CUKIERNI

- Papier pakowy biały (atest)

- Półpergamin (atest)

- Papier tłuszczoszczelny

- Papier wodoodporny 

- Papier na blachy

- Torebki papierowe białe i z nadrukiem

- Kartony do tortu białe i z nadrukiem

- Szufelki do ciasta

- Rolki kasowe

- Reklamówki 

- Worki HDPE

- wiele innych

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wysłuchamy, doradzimy, dostarczymy!

Reklamówki papierowe w hurcie

Do czego i kto wykorzystuje nasze reklamówki papierowe? Tego typu produkty są popularnym wyborem dla sklepów detalicznych, zarówno tych mniejszych jak i większych sieci handlowych. Służą do pakowania zakupów klientów, podkreślając profesjonalny wizerunek firmy. Reklamówki z papieru wykorzystuje się również w punktach usługowych, takich jak kawiarnie, restauracje, hotele czy salony kosmetyczne, gdzie stanowią eleganckie opakowanie dla produktów lub podkreślają profesjonalizm usług. Z kolei na wydarzeniach, eventach i konferencjach reklamówki papierowe mogą pełnić funkcję materiałów promocyjnych, przechowując ulotki, katalogi czy gadżety. Nasze reklamówki papierowe zostały wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, co stanowi ekologiczną alternatywę dla reklamówek plastikowych. Są biodegradowalne i mogą być poddane recyklingowi.

Papierowe reklamówki — zalety naszego produktu

Stosowanie takich opcji pakowania produktów ma wiele zalet! Poza świadomym wyborem na rzecz środowiska reklamówki papierowe dodają profesjonalizmu Twojej firmie i marce. Możemy wykonać na nich nadruk dostosowany do Twoich potrzeb, umieszczając na nich logo, nazwę firmy czy wybraną grafikę lub napis, co zwiększa rozpoznawalność przedsiębiorstwa.

Tego typu opakowania prezentują się elegancko i stylowo, co również pozytywnie wpływa na wizerunek marki i przyciąga uwagę klientów. Ogromną ich zaletą jest też możliwość wielokrotnego użytku. Reklamówki papierowe mogą służyć jako praktyczne i estetyczne opakowanie dla klientów, które następnie mogą wykorzystać ponownie do innych celów.

Wybierz R.P.H. i wygodne zakupy

U nas znajdziesz szereg produktów do pakowania różnego rodzaju asortymentu, bez problemu więc wyposażysz swoje stanowisko pracy w funkcjonalne produkty. Łatwo też dostosujesz je do swojej branży i potrzeb. Oferujemy konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówienia oraz indywidualne podejście do klienta.

Zachęcamy do zamówienia reklamówek papierowych w naszym sklepie! Nasz zespół chętnie pomoże w doborze odpowiedniego rozmiaru i wzoru, aby dopasować reklamówki do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wybierz nasze reklamówki, aby podkreślić profesjonalizm swojej firmy, dbać o środowisko i zyskać zadowolenie i lojalność swoich klientów!

bottom of page