top of page

Wysokiej jakości półpergamin do pakowania to produkt, który znajduje zastosowanie w branży spożywczej i gastronomicznej. Można go jednak stosować też do owijania delikatnych przedmiotów, takich jak porcelana czy szkło. W naszym sklepie otrzymasz papier półpergamin z atestem dopuszczającym go do kontaktu z żywnością. Dzięki temu masz pewność, że inwestujesz w wytrzymały i bezpieczny artykuł. Jest hydrofobowy i delikatnie przezroczysty, niezwykle wygodny w użytkowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru właściwego papieru pakowego.

AdobeStock_176693404.jpeg

OPAKOWANIA DLA PIEKARNI

I CUKIERNI

- Papier pakowy biały (atest)

- Półpergamin (atest)

- Papier tłuszczoszczelny

- Papier wodoodporny 

- Papier na blachy

- Torebki papierowe białe i z nadrukiem

- Kartony do tortu białe i z nadrukiem

- Szufelki do ciasta

- Rolki kasowe

- Reklamówki 

- Worki HDPE

- wiele innych

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wysłuchamy, doradzimy, dostarczymy!

Półpergamin dla cukierni i piekarni – jakość oraz wytrzymałość

Papier pakowy półpergamin to specjalny rodzaj papieru, który został częściowo pokryty warstwą silikonu lub parafiny. Dzięki temu jest o wiele bardziej wytrzymały niż zwykły papier, a jednocześnie nie przepuszcza wody. Dzięki temu posiada właściwości zarówno papieru, jak i folii, co sprawia, że jest niezwykle użyteczny w wielu sytuacjach. Ten elastyczny i wytrzymały materiał doskonale sprawdza się w do pakowania szynki, serów, ale również ciast i ciasteczek. Klientom proponujemy wysokiej jakości półpergamin dla piekarni i cukierni oraz wszystkich branż, którym zależy na opakowaniu nieprzepuszczającym zanieczyszczeń oraz wilgoci.

Papier półpergaminowy – zalety stosowania

Półpergamin w rolce lub arkuszach ma wiele zalet, które sprawiają, że cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Do najczęściej podkreślanych należą:

  • ochrona i izolacja. Półpergamin doskonale chroni produkty przed wilgocią, tłuszczem oraz brudem. Dzięki warstwie silikonu zapewnia izolację, co jest niezwykle ważne w kontekście pakowania żywności, aby zachować jej świeżość i smak.

  • bezpieczeństwo. Półpergamin z atestem jest bezpieczny w kontakcie z żywnością, ponieważ nie zawiera substancji szkodliwych dla organizmu. Dlatego najczęściej wykorzystuje się go do pakowania produktów spożywczych.

  • uniwersalność. Dzięki swojej wszechstronności półpergamin znajduje zastosowanie zarówno w domu, jak i w różnego rodzaju firmach i sklepach. Może być używany do pakowania prezentów, wypieków, produktów rzemieślniczych czy kwiatów.

  • ekologiczny wybór. Półpergamin to przyjazna dla środowiska alternatywa dla folii aluminiowej czy plastikowych torebek.

Półpergamin dostarczamy do hurtowni, sklepów spożywczych, piekarni, cukierni i lokali gastronomicznych. Zastanawiasz się, jaki materiał pakowy będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami już dziś! Chętnie doradzimy odpowiedni rodzaj i ilość papieru!

Zakupy w R.P.H.

Potrzebujesz wytrzymałego i sprawdzonego papieru pakowego? Zachęcamy do zakupu półpergaminu w naszym sklepie! Nasze produkty cechuje wysoka jakość i doskonałe właściwości, które ułatwią codzienne działania i prace w różnych branżach. Dzięki półpergaminowi będziesz mógł zabezpieczyć i przechowywać żywność w sposób funkcjonalny i estetyczny. Dołącz do grona naszych klientów, którzy już odkryli zalety półpergaminu!

bottom of page