top of page

W naszej ofercie znajdziesz papier pakowy dostępny w formie arkuszy oraz w rolkach. Wykorzystasz go do zabezpieczenia produktów podczas transportu i magazynowania. Jako sklep sprzedajemy różne typy papierów pakowych, dzięki czemu idealnie dobierzesz produkt do Twoich potrzeb. Kluczowa jest dla nas wysoka jakość, co z pewnością nie umknie Twojej uwadze. 

Papiery pakowe

AdobeStock_172620424.jpg

PAPIER PAKOWY W ARKUSZACH

pakowy rola.jpg

PAPIER PAKOWY W ROLKACH

- Papier pakowy biały (atest)

- Papier pakowy Gazetowy PD

- Papier SC / LWC

- Papier pakowy Kraft biały i brązowy (atest)

- Papier pakowy Makulaturowy

Papier pakowy – różne rodzaje 

Jeśli zależy Ci  na wytrzymałym i skutecznym rozwiązaniu odnośnie zabezpieczania produktów podczas transportu, to papier pakunkowy z naszej oferty z pewnością Cię nie rozczaruje. W naszym asortymencie znajdziesz papiery o różnych właściwościach, grubości i zastosowaniu. Na wyróżnienie zasługuje, np. papier gazetowy PD, papier SC, LWC, czy też makulaturowy. Wybrać możesz także kolor. W przygotowanej przez nas ofercie znalazło się miejsce na papier pakowy biały oraz brązowy (oczywiście z atestami).

Wszystkie papiery pakowe to skuteczny, a przy okazji ekonomiczny i ekologiczny sposób na uchronienie towarów przed uszkodzeniem. Na specjalne życzenie możemy je dociąć na wskazaną długość. Cena zakupu i usługi zależna jest od skali indywidualnych zleceń. Skontaktuj się z nami, aby poznać wycenę. Zachęcamy Cię także do rozejrzenia po całym naszym sklepie, gdzie znajdziesz także papiery graficzne z wyższych półek. Dużą popularnością cieszy się, między innymi: papier Munken, papier Arctic, a także papier Amber.

Pakunkowe papiery i nie tylko 

Kup nasze papiery pakowe i rozejrzyj się po asortymencie. Wśród licznych ofert znajdziesz także:

  • opakowania dla cukierni,piekarni i gastronomii – to całkowicie inna grupa produktów niż papiery pakowe. W tej kategorii znajdziesz papiery tłuszczoszczelne, torebki papierowe, reklamówki, czy też worki HDPE. Możesz u nas także zamówić na specjalne życzenie, np. kartoniki do ciast z nadrukiem, które pomogą Ci budować świadomość marki, 

  • papier wodoodporny – świetnie sprawdza się w wielu branżach,

  • opakowania foliowe – są powszechnie wykorzystywane przez małe i duże firmy. Nie są dekoracyjne, jednak świetnie zabezpieczają produkty. W tej kategorii przygotowaliśmy worki PE, woreczki strunowe, czy też plandeki foliowe, 

  • opakowania dla przemysłu – dokup do nich papier pakunkowy, aby wzorowo przygotować paczkę do wysyłki. W tej podkategorii znajdziesz taśmy pakunkowe, kartony na wymiar, czy też niezawodną folię typu stretch. 

Zajmujemy się sprzedażą nie tylko papierów pakowych. Oferujemy także liczne usługi a w tym:

Podczas składania zamówienia na papier do pakowania pojawiło się jakieś pytanie? Koniecznie zatem skontaktuj się z nami. Wyczerpująco odpowiemy na każde Twoje zapytanie i udzielimy satysfakcjonujących odpowiedzi. Skorzystaj z zakładki "kontakt" gdzie znajduje się przygotowany przez nas formularz kontaktowy.

bottom of page